простих порад, щоб отримати ваші малюки з’їсти брокколі

Найменші вибагливі, коли справа доходить до їжі їх овочами. У них є свої фаворити і тобто ті, що вони не будуть споживати, як не старайся. Якщо ваша дитина не буде навіть намагатися щось зелене, дізнатися ідеї, щоб змусити їх споживати і насолоджуватися ароматом. Сьогодні ми будемо починати з брокколі.

Найзручніший спосіб отримати дитину їсти брокколі щоб додати його в блюдо, яке вони вже подобається. Якщо ваша дитина ніколи не намагався брокколі, це буде зробити ще простіше. Смак інші продукти будуть маскувати смак брокколі. Брокколі не поганий смак, але вона потребує деяких чепуритися, смачніше.

Комбінат брокколі в миску макаронів і сиру. Більшість, якщо не всі маленькі люблять їсти макарони і сир. Профіль в каструлю брокколі, поки не буде майже готовий, але все ще дуже зелений. Як тільки макарони і сир робиться змішати брокколі дюйма Перед тим, як змішати його, відрізати стебла. Її вершинами є легше з’їсти. Іноді стебла жорстких частин, які ви могли жувати протягом декількох днів, і вони все одно не зникнуть. Якщо ви не хочете рубати всі ці стебла, купити валізи, що броколі містять тільки квіточки.

Ваша дитина любить гаряче блюдо? Додати брокколі улюблену каструлю. Поверніть поганенького курка з рисом гаряче блюдо в сирний курка, брокколі і рисом гаряче блюдо. Яловичини і локшини Каструля міг отримати натисканням зеленої з деякими брокколі. Ваші діти будете так раді, що вони не повинні їсти горох, що вони навіть не хвилює ні в гарячому блюді.

Мої маленькі, як курка м’ясний пиріг. Більшість potpies містять шматки картоплі, моркви та зеленою квасолею. Якщо ви робите це з нуля, кинути в кілька дитини брокколі на овочевою сумішшю. Як тільки овочі пом’якшити і змішати з куркою, і крем-суп на смак змішується прямо в якій Ви можете додати брокколі індичка або яловичина також м’ясний пиріг.

Пропозиція брокколі в якості закуски. Багато разів, діти будуть закуски на овочі, коли вони сирі і вони на смак краще їх таким чином. Викладено тарілку брокколі з стеблами і миску фермерським соусом. Ранчо пов’язку на овочі смачні і легкі закуски, щоб гризти на час перегляду телевізора або робити домашні завдання. Він заповнює їх на даний момент і немає в ньому цукор, щоб зруйнувати їх вечерю. Якщо фермерський соус не своєю справою, спробуйте сир, йогурт, або інший тип одягу.

Брокколі прекрасно працює в якості акомпанементу з соусом. Велику частину часу ви бачите брокколі з соусом, це сирний соус. Спостерігати за зміст жиру, хоча. Використовуйте нежирний сир танути поверх або спробувати Velveeta ® поширення світла сиру. Світло сальса Con Queso (з сиром) також є альтернативою для соусу на чолі.

Брокколі є хорошим рослинним, щоб споживати. Він може бути доданий до будь-якого страва з пасти або запіканка, або використовувати як гарнір з соусом для аромату. Як ваші маленькі оцінити броколі є рутиною, але це може бути зроблено, якщо ви використовуєте їх улюблені продукти в якості приманки.