розуміння різних видів йоги

Йога стає все більш і більш популярною діяльністю в Західному світі. Кількість місць проведення заняття йогою, при цьому зростає і існує безліч різних видів йоги. З вибором Хатха-йога, Аштанга йога, силова йога, Айенгар Йога, Бікрам йога, Віньяса Йога та багато інших він може бути легко заплутатися

Стаття допоможе вам зрозуміти різницю між найбільш популярних видів йоги так що ви можете вибрати, який тип підходить саме вам.

Хатха-йога – в перекладі з санскриту (древній класичний мова Індії) “Ха” означає “Сонце” і “тха” означає “місяць”. Цей тип йоги є відносно повільний темп, ніжні типу йоги і є хорошим місцем для початку, якщо ви новачок у йозі і не знаю жодного з асан (поз). Як і всі види йоги, хатха-йога прагне об’єднати розум, тіло і дух.

Аштанга Йога – це тип йоги, які я практикую на регулярній основі і означає “вісім кінцівок» на санскриті. Це швидко рухаються, інтенсивний стиль практики Йоги і базується на прогресивній послідовності набору асан, синхронізоване з диханням. Аштанга йоги може бути зовсім фізичними навантаженнями, як ви постійно переходити з однієї асани в послідовності до наступного, так що ви побачите, що це поліпшить вашу витривалість, а також гнучкість і силу ..

Силова йога – це західна інтерпретація Йога і заснований на Аштанга йоги. Силова йога класу не обов’язково дотримуватися точної послідовності поз, як Аштанга Йога робить, але воно пов’язане з практикуючим серію поз без зупинок і пусків.

Йога Айенгара – цей вид йоги заснований на навчань BKS Igengar і концентрується на правильне розташування і форму тіла. На відміну від Аштанга йоги, є акцент на проведенні кожної позі протягом тривалого періоду часу, а не постійно рухаючись від однієї пози до іншої. Йога Айенгара використовує реквізиту, таких як блоки і ремені, щоб допомогти вирівняти тіло в різних позах.

Віньяса Йога – Виньяса означає дихання синхронний рух і є ще одним швидкий темп тип йоги, з акцентом на диханні. Практиці зазвичай починається з привітання сонцю і переходить до більш інтенсивних розтягуванням. Протягом практиці кожна поза збалансований з лічильником позі.

Бікрам йога – інакше відомий як “гарячої йоги”, практикується в приміщенні нагрівається до 105 градусів, з вологістю близько 40%. Взагалі послідовність 26 різних позах практикується під час занять йоги Бікрам і температуру гарячої допомагає послабити м’язи. У зв’язку з високою температурою більшості людей сильно пітніють під час уроку, і це допомагає очистити організм від токсинів.

Якщо ви тільки починаєте або ніколи не робили раніше, ніж будь-яка йога, я рекомендую спробувати кілька різних видів йоги, щоб з’ясувати, що вам більше подобається.

Пам’ятайте, що немає ніякого правила, яке говорить, що ви повинні дотримуватися одного типу йоги. Мені подобається Аштанга Йога найкраще, але я теж у випадкові Айенгара і заняття хатха-йогою для трохи різноманітності.