стати вище за допомогою йоги

Важливість розтягування, щоб рости вище не може бути переоцінена. Тіло вправи на розтяжку дуже важливі фактори, які слід враховувати при плануванні, щоб додати до вашого зростання; як би там не було, люди, як правило ще не бачу зв’язку між вправи йоги і розтяжки кістки, яка допомагає стають вище, особливо якщо ви давно пройшли підліткові років.

Йога вправи на розтяжку, якщо застосовується правильно і послідовно підвищує зростання в кістках і подовжені хребта, в результаті чого вам додати кілька сантиметрів до вашого зростання.

Йога зазвичай допомагає розслабити тіло і розум, даючи практикуючому перевагу, коли справа доходить до обробки стрес і підвищує їх руху тіла значно. Це також допомагає збільшити пропускну здатність м’язів і кісток, що призводить до тоноване назад або будь-який інший групи м’язів. Йога прагне зберегти баланс тіла і розуму, найбільш розтягування методи, в першу чергу, йога пов’язані між собою. Наступні вправи на розтяжку тіла є унікальними для йоги, і вони були доведені, щоб додати в загальної висоти тіла, якщо виконані правильно і за часом.

1. Stretch Життя нерва: Простягни ноги назовні в результаті чого ліва нога в ліве стегно, повільно нахиляючись над лівої ноги, щоб мати владу над кісточкою, тримайте ноги плазом на землю і дихати довго і глибоко. Вдихніть і видихніть кілька разів, утримуючи цю позицію протягом 2 хвилин, потім повільно придумати. Відмов масаж ніг і м’яко.

2. Рок-н-рол на хребет: Отримати килимок на підлозі і сидіти на підлозі, якщо ваш номер не покритою килимом Грабінг обома руками, тягнути груди до грудей, розгойдуватися взад і вперед по хребту, потім акуратно масаж від шиї до підставі хребта, розслаблення і його циркулюючої крові в той же час.

3. Нахили в сторони: У той час як ви стискаючи руки за спину, чергування всієї пальцями і сидіти в зручній позі моди, то тільки згинайте їх в сторони, похитуючись взад і вперед, 25 разів за 2 хвилини. Вона також може бути зроблено в той час стояв. Печінки і товстої кишки в чому виграє від цієї вправи йоги збільшенні висоти протягом часу.

4. Таз обертання: Сядьте в позу і легко помістити руки на колінах, під час відпочинку в рух, глибоко роль тазу навколо в шліфувальних положення. У 26 обертань або 1-2 хвилин у кожному напрямку. Ця вправа відкриває енергію в нижній частині хребта, масаж внутрішніх органів і сприяє травленню.

Всі вправи, описані вище, мають можливість внести свій внесок у додавання до вашого зростання, проте, якщо ви можете знайти кілька хвилин на день, щоб об’єднати 2 або більше з них, результат буде феноменальним через кілька тижнів. Набираючи висоту не відбудеться відразу або протягом декількох днів, як деякі помилково поширювати, послідовність і щоденна практика вправ йоги є ключовим, щоб допомогти вам досягти висоти ви хочете.