які основні акценти в дослідженні йоги Дан

Хоча ми, як правило, використовується для зв’язування йоги з Індією, проте вірно, що деякі галузі йоги розвивалися не тільки в західному світі, але і в інших частинах Азії. Це випадок Дан Йога, корейська система, яка починається з традиційною практикою йоги і перетинає кордони тай-чи і бойових мистецтв. Основний акцент у вивченні йоги Дан знаходиться на унітарні розвиток емоційних, фізичних і духовних аспектів буття. Так само, як у випадку з іншими підходами йога, кінцевою метою є просвітництво шляхом збільшення тіла і розуму, що може бути досягнуто тільки тоді, коли енергія Система розроблена досить добре.

Одним з фундаментальних понять оперативного Дан Йога є ки, ци або ци, що означає “універсальна енергія» або «світло». Таким чином, традиційна йога Dhan клас буде стимулювати потік енергії через тіло головним чином через розтягування пози, які забезпечують створення схеми для енергетичний потік. Медитації повної пози тіла, так що врешті класу, практикуючий відчуває себе енергійним і повним життєвих сил. Найчастіше, привести пози йоги в накопичувати цю енергію на рівні живота, в енергетичний центр відомий як другої чакри.

За останнє десятиліття, Дан Йога зіткнулася з серйозними критики з великою кількістю голосів звинувачуючи практикуючих культовий відносин. Ще одне осквернення ім’я Дан Йога прийшла з двох позовів за протиправні смерті, яка пошкодила історії організації, як зневоднення і тепловий удар, здається, привів до загибелі одного з практикуючих під час майстер-навчання. Крім того, одне питання, яке часто призводять в обговоренні є висока вартість семінарів і членства. Проте, думки залишаються розділеними, а Дан Йога має багато адептів у всьому світі, і вони свідчать про ефективності практики.

В даний час Дан Йога вважається великим здоров’я підсилювач особливо для найбільш поширених захворювань, які включають біль у спині, м’язова напруга, розлади травлення, головні болі і навіть проблеми зі сном. Дуже часто Дан Йога класи беруть участь люди, які намагаються відновити контроль над своїм життям: люди, які страждають від розладів харчової поведінки, низька самооцінка, відсутність довіри і так далі. Практика, схоже, довести, що від правильності напрямку енергії та багато рішучості, навіть найбільш депресивний людина може поліпшити здоров’я управління значно.