Короткий перелік пряний хумус інгредієнтів і приготування їжі напрямках

Ви коли-небудь спробувати пряний хумус? Є люди, які люблять гостру їжу і тримати на тягу до гострим смаком. Підготовка пряний версію хумус не важко. Перед враження від “пряний” залякує вас, що вам потрібно, щоб з самого початку, що вам потрібно, щоб з’єднати всі інгредієнти (або вчинені замінники). Є багато пряної варіації цього загальне блюдо піддається вам в цій статті.

Якщо ви любите приготування їжі, ви відчували б хотілося дізнатися більше про цю чудовою їжі. Деякі з цих рецептів можна тільки зажадати кілька хвилин вашого часу. Слідуючи коротким керівні принципи воєдино звук пряної їжі, ви скоро може стати чудовим кухарем хумус. Давайте почнемо з Вашого набір необхідних предметів. Вам знадобляться наступні.

• 1 банка (15-16 унцій) нуту злити.

• 1 столову ложку оливкової олії.

• Вам потрібно буде хороший сік з 2 свіжих лимонів і 4 зубчики очищеного часнику.

• Для вашого смаку і насолодитися вам потрібно сіллю і перцем.

Що б визначити ці величини для смакових добавок є кінцевою смак, який ви хочете досягти на їжу. Інші інгредієнти, які були б необхідні, включають наступне.

• 1/2 чашки тахині (це зроблено з насіння кунжуту пасти і нафта)

• Ваш пряний хумус стравою буде вимагати, щоб у вас є 1 столову ложку паприки і сильним чайну ложку кмину.

• Оскільки ви готуєтеся гостре блюдо, ви, безумовно, потрібно додати дрібку кайенского або кінзи для поліпшення смаку.

Інструкція з кулінарії прості і вони тягнуть за собою наступне. Якщо у вас є всі ці компоненти, тепер ви можете розмістити нут, часник, лимонний сік і оливкову олію в кухонний комбайн або змішування блоку, щоб отримати вершковий падіння або пюре. Після отримання вашого падіння з першого запуску змішування, ви можете потім додати перейменування набір інгредієнтів і змішайте до суміші не всі вершковий.

У багатьох випадках, суміш стає занадто товстим. Що вам потрібно зробити, якщо це станеться, це додати трохи лимонного соку або оливкової олії. Сплеск теплій воді також може вирішити цю проблему. Наступним кроком слідувати цієї мети є гарнір вершковим соус з kalmata або регулярні маслини якщо у вас є деякі з них для прикраси. Для виступаючої пропозиції, страву можна подавати з лаваш або піту чіпів. Те, що ви також можете розглянути для вашого виступаючої варіації lavosh і тонкі крекери.

Що також визначатиме скоси, які ви приймаєте у вашому підході смачний пряний хумус заснована на, чи хочете ви, щоб служити цій страві в якості закуски, закуски або основного прийому їжі. Є багато версій цього пряного приготування їжі, і ви будете робити так, щоб піддавати себе, як багато варіантів, як наявних там. Для того щоб отримати інші, більш вимогливі рецепти ви, звичайно, повинні піддавати себе, щоб багато творчих ідей для хумус рецепти.