здорові рецепти

Здоров’я є величезною перевагою для всіх, хто по всьому світу. Таким чином, є багато людей, шукати здорові рецепти, які можна використовувати в будь-який день, тому що здорові рецепти можуть допомогти вам підняти тіло здоров’ям. На сьогоднішній день існує багато різних смертельних хвороб, які атакують людини, і холестерин є ворогом номер один для здоров’я людини, він може атакувати ваше серце.

Але не хвилюйтеся, тому що є здорові переваги рецептів, які допоможуть вам заощадити гроші і здоровіше для вас і вашої родини.

Ось здорових рецептів, які корисні для серця:

Здорові рецепти № 1
Замініть яйця з без холестерину яйце замінити. Якщо у вас немає замінити на руках, ви можете використовувати яєчні білки. За даними Американської асоціації серця, два яєчних білка може бути замінений на ціле яйце у ​​випічці рецепти.

Чи не здорових рецептів немає. 2
Використовуйте знежирені (знежиреного) молока. Це одна зміна економить калорії і знижує рівень холестерину.

Здорові рецепти № 3
Виберіть нежирним сиром. Для кращого плавлення, рекомендує замочування сир в молоці протягом декількох хвилин, перш ніж додати здорових рецептів.

Здорові рецепти № 4
Додати волокна – свіжі фрукти, сухофрукти, овочі і зерно – по можливості. Клітковина добре для вас і наповнює вас.

Здорові рецепти № 5
Приготувати з рослинними оліями, такими як оливкова, кукурудзяна і ріпакову. Якщо ви гасіння харчування, додати чайну ложку вершкового масла в олії для аромату. Використання як невеликою кількістю олії, наскільки можливо.

Здорові рецепти № 6
Поміняйте несолодкого яблучного соусу для скорочення в рецепти випічки. Але приготування їжі хімії та, для досягнення найкращих результатів, ви, можливо, доведеться додати чайну ложку олії.

Здорові рецепти № 7
Тримайте солі. Надлишок солі підвищує кров’яний тиск. Insstead клініки солі рекомендує цедри цитрусових, свіжих і сушених трав. Щоб справити аромат сушених трав потріть їх пальцями перед додаванням їх в рецепті.

Здорові рецепти № 8
Скоротіть споживання цукру. Страви, приготовлені з половиною цукру можете спробувати такий же солодкою. Замість цукру можна використовувати Splenda, що не калорійні підсолоджувачі з цукру, або половину Splenda і половину цукру.

Здорові рецепти № 9
Перейти спираються на білку. Купити пісної яловичини, курка без шкіри, додаткове пісне відбивні і риба. Деякі рецепти, як спагеті соусом з грибами, можливо, не потрібно білка взагалі.

Здорові рецепти № 10
Їжте нормальну (Не суперсайзд) порцій. Згідно Univesity надання послуг Розширення Міссурі, велика порція додати до 200-500 калорій в день, в який можна додати до 20-50 зайвих кілограмів на рік.