йоги трьох причин ви не повинні робити поза йоги – Повелитель танцю

Повелитель танцю Постава – (Natarajasana)

Цей красивий і енергійною позі присвячена Богу Шиві, Володар танцю.

‘Натараджі’ є ім’я, дане Шиви, коли він займається своїм танцем. Він не тільки бога руйнування, смерть і тиша, але і Володар танцю. Вважається, що космічний танець бога Шиви є створення і руйнування світу.

Ця важка поза балансування розвиває рівновагу і граціозність. Це повинно бути виконано, як ніби танцюють, але твердо акцентувала увагу. Зазвичай це здійснюється в якості кінцевого поза серії складні прогини.

Natarajasana врівноважує нервову систему і розвиває розумову концентрацію. Він генерує життєві сили і покращує травні влади.

Володар танцю тонів поставу і укріплює ноги і м’язи стегна. Вона простягається плечі і розширює грудну клітку.

Коли вони виробляються в повній версії, це дуже вимогливі асан, що вимагають великої гнучкості в плечах і хребті, велику відкритість у грудях, паху і передньої поверхні стегна, і велику силу в опорної ноги.

Natarajasana має лікувальні та коригувальні ефекти видалення болів в спині і жорсткості хребта. Арки утворені ногу назад і злегка розтягнута вирівнює хребці деформації хребта відновлення еластичності і ослаблення викликано поганою постави або тривалі періоди сидіння.

Примітка: Як новачок, не забудьте зберегти щиколотки підвищеної ноги зігнуті (намалюйте верхній частині стопи до гомілки) при підйомі ноги, щоб запобігти судоми в задній поверхні стегна.

Три важливих причини не робити Володар танцю позі:

1) Якщо у вас є серйозні травми нижньої частини спини, уникайте практикує цю позу.

2) У разі травми коліна не намагайтеся цю позу.

3) Якщо у вас високий кров’яний тиск, не робіть цього постави.

Увага: Завжди консультуйтеся з лікарем, якщо у вас є які-небудь сумніви або побоювання щодо придатності цій позі для вас. Найкраще для виконання цієї позі йоги в присутності кваліфікованого вчителя йоги.

Випускається в інтересах людей, практикуючих Хатха-йога Субодха Гупти, Йога експертів, що базується в Лондоні.