компоненти вищого цукерок робить смачні шоколадні цукерки

Шоколад дуже відомо, хороший подарунок тим, кого ви любите або хтось ви хотіли б знати. Це одна з причин, чому шоколад праліне ідеальний подарунок і в День Святого Валентина. Насправді, це не тільки протягом цього дня, а й під час різдвяних свят або будь-якого спеціального випадку. Ось чому це добре, щоб знати, що робить шоколад таким гарячим для всіх, і не тільки для закоханих. Зараз існують різні види шоколаду, як темний, молочний або білий, який складається з різних інгредієнтів. Їх інгредієнти можуть відрізнятися один від одного, але є елементи цукерки, які завжди присутні в будь-який шоколад, які є верхній інгредієнти, такі як:

• цукор
Я впевнений, що ви вже знаєте, що цукор. Це є ключовим елементом кожного десерту ви знаєте сьогодні. Це дуже відомий, щоб бути підсолоджувач. Це не дивно, він присутній в історії шоколаду сьогодні. Ну, давно, коли іспанські конкістадори пішов додому, вони виявили, що гіркий смак несолодкого cacahuatl тому вони почали ставити на цукор розтерти його разом з кориця, гвоздика, аніс, мигдаль, фундук, ваніль, апельсин-квіткової водою, і з мускусом сушені боби какао. Для самих очевидних причин його підсолодив гірку добродушний какао. До тих пір, все, що не любить солодкий смак свого напою, який став шоколаду сьогодні.

Однак ті, хто не може мати дозування цукру через проблеми зі здоров’ям не має жодних підстав турбуватися за їсти без цукру, цукерки вже. Тому кожен, хто жадає шоколаду тепер можуть користуватися своїм гарним смаком ще. Крім того, шоколадні цукерки зробити те ж саме вплив в уста кожного.

• какао
Це знежирених речовин шоколаду. Всі звуть його порошки какао при продажу на ринку. Він сприяє багато на смак шоколаду і квітів. Вони антиоксидантів в шоколаді. Шоколад з високим відсотковим вмістом сухої речовини какао дорогі в порівнянні з тих, хто менше твердих речовин какао. Насправді, фахівці охорони здоров’я рекомендують споживати шоколад у форми з високим вмістом сухих речовин какао в той час як низькі какао-масло, таких як гаряче какао. Вони дійсно гарні, щоб потягувати особливо в холодну пору року.

• Какао-масло
Це жир елемент шоколаду. Це впливає на гладкість і цукерок низьку температуру плавлення. Це ключ визначення того, шоколад може бути використаний для занурення або формуванням. Тому без масла какао шоколаду не є на смак так добре, як з ним. Гарна річ про наявність масла какао є те, що дозволяє покупцеві платити за меншу ціну в порівнянні з цукерками з більш твердих речовин какао. До тих пір, як ви знаєте свої обмеження, ви можете насолоджуватися більш шоколадні цукерки з какао-маслом.

Це топ-три життєво важливих інгредієнтів нашого шоколаду, який виділяє ендорфіни. Тим не менш, три сформованих це через відкриття Какао-боби або насіння 2000 років тому. Таким чином, без неї ми не можемо насолоджуватися шоколадні цукерки і сьогодні. Це тільки доводить, що кожен інгредієнт залежить один від одного.