помаранчеві качки Al ‘- псевдонім качкою L’Orange, качка в апельсиновому соусі

Тут я пропоную простий спосіб підготувати знаменитий «качкою ін« Апельсин ». Це займає менше 20 хвилин, щоб приготувати і близько 1 години для приготування їжі, залежно від розміру птиці. Щоб служити 4 людина вам знадобляться такі інгредієнти:

Одна ціла качка, переважно Mulard качка.

4 столові ложки оливкової олії

1 стакан сухого білого вина

3 гірких апельсинів

сіль

Багато хто думає, що цей рецепт французької той час як його насправді коріння тосканської. Катерина Медічі (народився у Флоренції в 1519 році, дружина Енріко ді Валуа і мати двох царів (Енріко III і Карло IX) представив її витончені способи і кухні до французького суду від Флоренції. Цей рецепт був лише одним з багатьох, що вона привіз.

Очистіть качку, обрізка надлишків жиру. Посоліть всередині качки і помістити його в каструлю з оливковою олією. Коричневий це протягом декількох хвилин з кожного все навколо, а потім додати біле вино і трохи води.

Продовжуйте готувати під кришкою і слабкому вогні, протягом 45-60 хвилин в залежності від розміру качки. Додати сіль рази закінчення приготування.

У той же час, очистіть один апельсин і з невеликим, гострим ножем, зняти жовту частину від шкіри й нарізати тонкими смужками. Відварити смуг протягом декількох хвилин і процідити їх повністю. Сік двох інших апельсини (не забудьте використовувати гірких апельсинів!) І додайте апельсиновий сік, щоб качки разом з помаранчевим смугами.

Нехай сік зменшити потім відразу подавати, прикраси з помаранчевими смужками. У супроводі переважно або шампанського або “Брют” ігристого вина.