порозі Ridhi-Сидхи чи божественна сила чакру сонячного

Йога писання назвали пупка (область живота), як Сурья Чакра (сонячні колеса). Ось тільки, що велике значення приділяється як віддається ядра атома вченими або, враховуючи до Сонця в Сонячній системі. Цілком можливо, що через анатоми не зрозуміли точно воно не було приділено належної значення. І все ж для духовних вчених вона має велике притягання вічно. Згідно великі провидці духовної науки в першу чергу, людину життєвою силою після вібруючих від пупка центру тире проти серця регіону. У серці та легенях після очищення нашої крові він допомагає в безперешкодної циркуляції крові в організмі.

Це природна активність життєвої сили. Але коли воно з’єднується до сильної психічної вирішити або Санкальпа а також свідомість стає більш потужним. Це як звичайний потік вітру не так вже багато влади, але, якщо вони упаковані в повітряна куля і кинув у небо піднімається вгору і стає набагато більш потужним. Таким же чином, коли після того, як розум вбирає чиста свідомість пов’язане з потужним резолюція з’єднується з життєвою силою воно трансформується в духовну силу.

З сучасної наукової точки зору дуже пупка є джерелом життєвої сили. Під час вагітності плід живиться тіло матері. Плід, який починається подорож свого життя у вигляді міхура спочатку продовжує зростати. Це сховище, яка необхідна для росту і харчування вбирається в тіло дитини від матері через пупок. Переварена їжа через кров матері приймається плоду і, отже, його зростання триває безперешкодно. Під час пологів або пологів пуповина, розрізають таким чином, щоб відокремити матері і дитини в тому, що самих дверей, через яку дитина отримував харчування з тіла матері. За час служби 9 місяців плід отримав всі його вимоги зростання через пупок.

При народженні самої дитини під час плачу рухає руками і ногами і, отже, кровообігу починається. Кров досягає легенів від серця, і вони теж починають їх функцій. На першому етапі незалежності досягається новонародженого, коли він вдихає повітря з атмосфери, який потім всмоктуються в кров організму. Тепер вона більше не вимагає легень у вигляді плаценти уявити раніше в утробі матері. Зв’язок між матір’ю і дитиною відрізав від перерізання пуповини. Новонароджений починає жити своїм життям самостійно. Так як фізична зв’язок з матір’ю защелкивается немає використання цього центру. Відповідно до валової точки зору медичне співтовариство використанні центрі трансформується в загальній ями. Через неактивних зв’язок пупка прикріплений до печінки. З точки зору прогресу тілесних роль пупка приходить до повної зупинки. І все ж, коли все є тиск на печінку приплив крові і підсилює ці неактивні зв’язки стають активні і видно у вигляді Голови Medusis і підірваний вен.

Наведені вище спостереження зобразити одну річ, яка пупка є активним центром. За час служби його корисність, з його потужністю допомагає прогресу плоду. Пізніше вона не стає неактивною, як вважають, буде так. Так само, як у центрі тонкого тіла Аджна Чакра (духовний центр / тонкі сплетення між бровами) таким же чином, ядро ​​грубе тіло є колесо пупка або Сурья Чакра. Символ здорового тіла є гарне здоров’я цього центру. Завдяки своїм потенційним інші прилеглі частини занадто Отримайте пожвавлюється потужно. У кристалі від пупка центр представить у 2 рази потужності дають і беруть. Звукові хвилі в атмосфері, потрапляють в кристалі транзистора який у свою чергу перетворює його в різні мелодії і тони.

Пупкового центру є ядром свідомості, заснованої на душу. Згідно йогічних наук його функція полягає в залученні різних потужностей від величезного міжзоряного простору і після вбираючи їх, вони вирушають у всі частини тіла. Анатомів не можете знайти його дуже корисним, але наскільки йогічних наук стурбований його корисність, є для них тривалий термін служби. Якби тільки його магнітна сила активується через духовні зусилля / Садхана, як медитація і т.д. за допомогою свого інтенсивного магнітного потенціалу вона володіє такою силою, щоб дарувати блага, які в порівнянні з валовий об’єктів нескінченно більше.

За даними медичних фахівців оточуючих пупка 9 важливі внутрішні вузли секретуючих. Це ті самі центри самостійного метальні зв’язок, які допомагають у контролі та управлінні фізичні руху, кровообігу, ферменти та інші виділення, які допомагають у травленні. Поперековий, сакральне, cocsegial ганглії і сплетіння у вигляді волокон контролювати оточуючих важливих частин тіла, як живіт, селезінка, нирки, печінка і т.д. статевих залоз, які відтворюють нове тіло з їх дивовижною функцією потужності під контролем цих центрів. Це тіло з плоті й кісток, яка є результатом усіх цих без сумніву під контроль харчування оболонка, але, звичайно, не окрема оболонка сама по собі. Хоча невидимі Є так багато невідомих таємниць у харчовій оболонкою, яка може бути розгорнута тільки через активацію сонячного колеса або Сурья Чакра.

У життєвій тіло людини є 3 основних нервів, через які життєва сила або прана потоків. Їх імена Іда, Пінгала і Сушумна. Іда представляє Para симпатичної системи або заспокійливу регіону. Це тихий, спокійний аспект людських умів / психіку. Пінгала симпатичної нервової системи, яка є підстьобує області. Це активний, екстраверт і фізичного аспекту. Це пов’язано з взаємним баланс цих 2, що всі заходи проводяться в добре керований спосіб. Це енергія, необхідна для перетравлення виробляють з потоку цих 2 тонких йогічних нервів.

Сонячне сплетіння (Сурья Чакра), розташований тонко за пупком є ​​центральною точкою, з якою всі основні потоки йдуть в різні частини тіла. Певним чином це можна порівняти з розв’язки доріг, звідки багато залізничні лінії йдуть у різних напрямках. Гарне здоров’я всього організму залежить від сили цього центру. Сонячного сплетіння не тільки стику потік життєвої сили, а також комунікаційний центр несвідомого і свідомого енергії. І все ж зазвичай це важливий центр існує в латентному стані. Тому не тільки миряни не мають знань про його потенції, але вони також не в змозі скористатися їх перевагами.

Кожна чакра або тонке сплетіння та пов’язані з впливом спеціального принципу. Для того, щоб активувати його потрібно зосередитися на особливий колорит. Наприклад сонячних елементів є переважаючим у вогні. Для того, щоб активувати його одним з них концентратів розум на жовтого кольору лотоса. Насправді кольори червоний, жовтий, зелений, темно-фіолетовий і білий пов’язані з 7 промені сонячного світла. З простої розумової концентрації в тонкому сплетінні спеціальне рух відбувається у відповідних принципів, які впливають на нашу інтелектуальну нерви і мозок. Це, у свою чергу, з’єднує наші тілесні життєву силу космічних всепроникаючий життєвої сили і свідомості. Так само, як коли сила батареї виснажується поповнюються за допомогою генератора і, отже, збуджується. Або так само, як, коли необхідні матеріали не там, в невеликому магазині, ми йдемо в магазин, де велику ємність і наявність достатньо. Таким же чином окремі життєво важливим центром сили або Чакра Маніпура (сонячне сплетіння) привертає до себе енергію з цієї космічної необмежену сховище життєвої сили і використовує його в міру необхідності. Хто майстрів цього центру, досвідом, що його / її органи чуття були під контролем відмінно. Таким чином, він дає введення в його APT контрольоване управління за допомогою різних дисциплінах. Ці люди, в порівнянні з мирянами, як відомо, успішно виконати великі завдання, які тисячу разів більше, ніж те, що гігантські мирян досягти.

Для того, щоб активувати його вранці на світанку і ввечері в сутінках потрібно глибоко медитувати. У священній і відокремленому місці або в одних кімната поклоніння слід сидіти в позі лотоса з прямий хребет і людина повинна робити глибокі вдихи 10-20 разів протягом 3-4 хвилин. Після цього виконати Naadi Shodhan пранаями. У результаті цього життєва сила починає циркулювати в Сушумна (один з 3 принципи тонкі нерви хатха-йоги). Після тха, зберігаючи хребет абсолютно прямий Аджапа Гаятри (хам) потрібно повторювати подумки протягом 5 хвилин при вдиху і видиху. Пізніше слід бути морально занурюється в медитацію жовтого кольору лотоса розташовані на сонячне сплетіння (на хребті), який знаходиться позаду пупка.

У будь-якої концентрації внутрішнього настрою має бути, що сонячне сплетіння активації. Промені світла, що виходять з жовтого лотоса запалю весь центр пупка. У той час як втрати в себе глибину цього поглинання слід мати ті дихання повільно, через шлунок, серце і легені. Поряд з цим духовним вправою настроїв має бути глибокою, що «я залученні атоми хороше здоров’я, комфорт, тишу, життєвої сили, енергії, успіху і слави від нескінченного сховище космічної природи в моєму внутрішній істоті, і це поширюється і зберігається в сонячному сплетінні протягом 5-10 хвилин. Потрібно поглиблювати це священне почуття, що “Моя життєва сила після зростання вгору поширюється у всіх моїх частин тіла і його божественне світло занадто подорожує там».

Поряд з цим Авто Пропозиція видихайте дуже повільно і випробувати вібрації життєвої сили в області сонячного сплетіння рухається вгору в хребті. Після відпочинку протягом 1-2 хвилин, це ж вправу слід повторювати 5-10 разів. Вдих і видих повинні бути настільки повільним, що його звук не сприймається. Після повторення вище вправу з радістю і цедру треба повторити душею команди з вірою і відданістю. Після регулярних духовних вправ протягом 1-2 місяців можна реально відчути перетворення, які відбулися в тіло, розум та інтелект. У цій трансформації є чіткий досвід вирізати, що розум і інтелект заздалегідь на основі внутрішнього почуття. Після тривалого періоду такого роду духовне вправу, коли життєва сила з’єднується з космічним свідомістю повної тверду рішучість або Санкальпа безперервний потік електромагнітних хвиль тече в розум і мозок духовний шукач. Це робить поблизу і суміжних областях прагне дуже потужним і ефективним.

Цей тип впливу атмосфери повного магнітних сил і свого досвіду може відчуватися в присутності великих святих і аспірантів високого духовного зростання. Через вище духовне вправу одним встановлює зв’язок між сонячним сплетінням і Анахата Чакра (недалеко від центру), яка допомагає нам досягти бажаної допомоги. Це, у свою чергу, допомагає прагне прогрес швидко, отже, хто вихваляє це значно.

Байдужість до цих духовним вправам означає руйнування безсмертний принцип сонця розташована в пупку. Як вогонь зломщик, що горить невелика кількість розваг можна купити. І все ж, виконуючи духовні вправи і, зібравши свої сили, як бджола збирає мед можна плідно збільшити ті, власне благополуччя і збільшити радість іншим теж. Згідно Духовна наука сонячне сплетіння доблесні, героїчні і сяючий центр життєвої сили. Розмірковуючи про це центрі цієї життєвої сили можуть бути збережені і спрямовані влучно. У результаті його хороші передвістя приходять до нас у вигляді збільшення Божественного Світла.

епізод:
Про Fallen One! Як вам вдалося увійти? Почувши дітей свого віку кидати образи на дратуючи його своєю дитиною, як розум почав плач. У відповідь на його плач він отримав тільки байдужість і неповага від своїх вчителів школи. Його серце кров’ю від болю і сльози текли по його щоках. Він плекав велике бажання досягти Ріші капотом, але ……… При вході його хатину він кричав уголос: Про Мати! Після обіймати своєї старої матері, він почав плакати знову. Його мати запитала, чому він плакав при цьому. Між гикавку дитини сказала, що всі думають, що це Itara служниця і приниженими. І що він, син Itara ніколи не може опанувати будь мантри.

Itara сказав: Ах ти плачеш тільки заради цього. Чи бачите ви Бога Сонця в небі? Він, воістину, є наставником первісних диплом Господа. Ви повинні молитися йому і знаю, що ви повинні досягти всього. Міркувати пильно на нього. Ці словами розради своєї матері викликали тверду рішучість на увазі сина і таким чином почав медитувати глибоко. Це пізніше було перетворено в транс. Мантра засвітилися в глибокій ніші його грудей. Tunes духовного знання почав співати вголос у його чисту душу. Вони взяли форму TE Упанішади колишнього Вед. За допомогою сонячних поклонятися син низькою касти Itara став Brahmarshi Aitereya. Упанішади, що говорив про свою мантри на самопізнання були названі Aitereya Упанішад. Будь поклонятися богу Сонця глибоко може стати Brahmarshi.