чому я повинен практикувати йогу пози

Йога стала “В”, що потрібно зробити в багатьох місцях і більше людей, ніж будь-коли практиці. Але я впевнений, що є ще багато людей, які хотіли б бути впевнені, що вони потребують в йоги. У випадку, якщо ви один з цих людей, ця стаття була написана для вас і являє причини регулярної практиці пози йоги може бути тільки те, що вам потрібно.

Основним аргументом на користь практики йоги в тому, що він є одним з кращих способів зняти стрес. Хоча люди сьогодні значно перевищили досягнення людей, які жили в більш простий епохи, ми платимо за це інтелектуальне і технологічний розвиток з миром, який є більш напруженим. Пози йоги і вправи на розслаблення допомагають збалансувати тіло людини і розум, і безпосередньо боротися проти накопичення стресу. Люди, які страждають від безсоння і інших розладів, які мають велику вигоду психічних компонент значно, коли вони йогою.

Як йога впливає на розум? Це ключове питання, і відповідь полягає в пози йоги, які ставлять ніжне тиск на залози внутрішньої секреції. Систематичне застосування пози йоги врівноважує секрецію гормонів цих залоз. Коли ваші залози функціонують належним чином ваш розум також функціонує.

І навпаки, якщо у нас є які-небудь фізичні недоліки, як правило, впливає на наше психічне вдачу. Важко бути бадьорим, якщо ви страждаєте від болю виразки шлунка або будь-які інші фізичні проблеми. Це у фізичному світі, де пози йоги грають важливу роль.

Так само, як наша сучасна середовище ставить максимальне навантаження на наше психічне здоров’я, вона не стимулює досить на фізичну сторону. Один із секретів довгого життя, щоб робити регулярні фізичні праці. Тим не менше, більшість людей сьогодні розумової роботи, а не фізичної роботи. Не дивно, що ожиріння стало однією з найбільших проблем зі здоров’ям нашого часу. Але це не тільки ожиріння, яке викликане сидячим способом життя. Інші хвороби, такі як запори, розлад шлунка, захворюваннях печінки, геморої і багатьох інших також випливають зі способу життя, який не є фізично складним. На щастя, ці захворювання можна запобігти і вилікувати регулярній практиці пози йоги.

Пози йоги роблять вигляд обслуговування та захисту роботи, чинячи тиск на різні органи, а також залоз. Коли тиск скидається кров приливає до цих органів та органам функціонувати в кращу сторону. Якщо пози йоги в поєднанні з правильним харчуванням і інші вправи (наприклад, регулярна ходьба), вони можуть допомогти людині прожити довге, здорове, щасливе і плідне життя.

Ви не повинні бути акробатом, щоб займатися йогою. Ви не повинні носити одяг або відростити бороду. Ви просто повинні дізнатися деякі основні пози йоги і практикувати їх на щоденній основі у вашому власному домі. Спробуйте і переконаєтеся в цьому самі.