ідеальний cake_

Як часто ви отримали те, що ви вважається ідеальним торта? Хіба це не правда, що часто один прекрасний день ви спекли торт до досконалості, і просто наступний стерпно торт, що ваша сім’я їсть, але не пожирає із захопленням? Один шар може бути тонким, товстим або інших горбаті в середині або спалені по краях, або знову буханець, можливо, впав у центрі, глазур затверділа, перш ніж воно може поширитися або навіть гірше було недостатньо для покриття торта . Такі результати, які перешкоджають більшість новачків, але все можна уникнути, почавши в правильному напрямку.

Торт при правильному зроблені з хорошої здорової матеріалів є поживним і відмінне харчування. Хоча деякі вважають за краще легкий, пухнастий пиріг і інші вологий торт, всі погодяться, що бути гарним торта повинна бути рівномірно запечені, кора тонка і без тріщин і навіть коричневий, текстура прекрасно і навіть-зернистої, не будучи близьким і насамперед, смак солодкий і ніжний.

Щоб завжди мати ідеальний результат без занепокоєння і зусиль в кожній з них, якщо досягти деяких простих правил.

1. План так що всі матеріали та інструменти завжди під рукою, коли хотіли.

2. Вибирайте тільки найкращі матеріали. Краще найекономічніший в кінці.

3. Дотримуйтесь інструкцій в точності як даність.

4. Бути систематичною і точної у всіх вимірах, так що результат ніколи не буде змінюватися.

5. Використовуйте рівні заходів для всіх матеріалів.

6. Якщо недосвідчений вибрати простий торт чашки без глазурі для першого разу.

7. Пам’ятайте, що випічці пирога також важливо, як змішування і термометр духовки є гарною інвестицією.

8. Торт банки і банки буханець торта бувають різних розмірів, так що зверніть увагу, скільки кожен рецепт робить до прийняття рішення про олова у використанні.

9. Всі торти повинна випікатися в центрі середньої shelf__where тепло рівномірно. Шару і маленькі пироги повинен піч швидко в гарячій духовці хліб і пироги спекти повинна повільніше в помірно нагрітій духовці.

стандартні торт масла

1/3 чашки вершкового масла, 1 склянка молока, 1 склянка цукру, 2 склянки борошна, 2 яйця, 3 чайні ложки порошку випічки, 1 чайна ложка ванільного екстракту, 1/4 чайної ложки солі.

Вершкове масло ретельно, додати цукор потроху, збиваючи, додати жовтки яєць і ваніль, добре збити і додати в молоко трохи за один раз по черзі з сухими інгредієнтами, які були просіяне разом, добре перемішати, але не бити . Змішайте в збиті білки. Випікати в змащену маслом і посипану борошном трохи хліба олова в помірно нагрітій духовці 350 F. близько сорока п’яти хвилин або запекти в шарі банки або банки чашки торт в помірно нагрітій духовці при 375 F. близько двадцяти хвилин.

Робить одну буханку 8 дюйма х 4 дюйми х 3 дюйми або три вісім дюймів шарах чи шістнадцять торти чашки.